Powrót meblościanki. Jak w nowoczesny sposób zagospodarować przestrzeń w sypialni?

Meblościanka znana każdemu sprzed kilkudziesięciu lat jest meblem, którego raczej chciałoby się unikać – zajmujące dużo miejsca, niezgrabne i mało estetyczne. Na szczęście moda na takie meblościanki minęła dawno temu, a w jej miejsce wchodzi coraz większe zainteresowanie nowoczesnymi meblościankami, które zupełnie odbiegają od obrazu takich mebli w naszej pamięci.

Współczesne rozwiązania – połączenie estetyki i funkcjonalności

Obecnie projektowane meblościanki mają designerski styl, który doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Szeroki wybór pozwala dopasować charakter mebli do aranżacji sypialni tak, by nie tylko były praktyczne i wygodne w użytkowaniu, ale również estetyczne. Sypialnia jest miejscem, które wymaga wprowadzenia lekkości i swobodny, dlatego meblościanki prezentują się lepiej niż komody. Modele z agatameble.pl umożliwiają dodatkowo przechowywanie wielu rzeczy – są rozwiązaniem funkcjonalnym przede wszystkim ze względu na pojemność. Zróżnicowane projekty zapewniają możliwość dopasowania ilości szuflad i półek do indywidualnych potrzeb.

Dodatki, które wprowadzą nastrój

Nowoczesne meblościanki mają nie tylko modny kształt, ale również wyposażone są w dodatkowe cechy i funkcje, które wpasują się w klimat sypialni. Szczególnie zachwycające są meblościanki z oświetleniem LED, które najczęściej umiejscowione jest przy szklanych półkach, dzięki czemu efekt jest zaskakujący. W sypialni wytworzy doskonały, czarujący klimat, który sprzyjał będzie wyciszeniu się przed snem.

Meblościanka vs. Komoda

Komody wyposażone zarówno w półki, jak i szuflady charakteryzują się pojemnością, jednak to meblościanki stają się interesującym elementem wyposażenia wnętrza, które tworzy dużo możliwości, również aranżacyjnych. Wiele z nich posiada dodatkową wnękę – miejsce do powieszenia ubrań, co szczególnie sprawdza się w przypadku braku garderoby lub miejsca na szafę w mieszkaniu. Lepszym wyborem do sypialni będzie meblościanka z niewielką ilością oszklonych drzwi.

Kategorie
Moda i trendy