Kwas hialuronowy Neauvia – doskonały efekt wypełnienia zmarszczek

Wraz z wiekiem skóra traci elastyczność i napięcie, przybywa zmarszczek, bruzd, a rysy twarzy przestaje być tak harmonijne i piękne. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje liczne zabiegi odmładzające z myślą o kobietach, które chcą zatrzymać przemijającą urodę i czuć się atrakcyjne bez względu na wiek. Często wykorzystywanym przez specjalistów wypełniaczem jest dobroczynny kwas hialuronowy. To naturalna substancja, która daje fantastyczne rezultaty, nie wywołuje reakcji uczuleniowej, przywracając skórze utracony, młodzieńczy blask i głębokie nawilżenie. Jak wygląda zabieg wypełniania zmarszczek z użyciem preparatu Neauvia, który zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego? Czy istnieją przeciwwskazania do tego typu zabiegu?

Kwas hialuronowy Neauvia – nawilża, napina i uelastycznia skórę

Kwas hialuronowy to drogocenny związek, który ma wyjątkową zdolność wiązania wody, występuje naturalnie w ludzkim organizmie, odpowiada za nawodnienie i elastyczność skóry – jednak z upływem lat zaczyna go brakować, co odbija się negatywnie na wyglądzie zewnętrznym kobiet. Na szczęście oznaki starzenia można skutecznie i szybko zniwelować, poddając się serii zabiegów mezoterapii z kwasem hialuronowym, podając preparat podskórnie, za pomocą serii nakłuć bardzo cienką igłą.

Wypełnianie zmarszczek preparatami z kwasem hialuronowym w opinii ekspertów warszawskiej Kliniki Miracki jest jednym z najlepszych sposobów na przywrócenie skórze gładkości, jędrności i młodzieńczego wyglądu. Linia produktów Neauvia zawiera najwyższe stężenie kwasu hialuronowego produkcji bezpiecznego dla człowieka szczepu bakterii Bacillus Subtilis, a także aminokwasy, które są głównym składnikiem kolagenu.

Jak wygląda zabieg wypełniania zmarszczek z użyciem preparatu Neauvia?

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym Neauvia poprzedza szczegółowy wywiad lekarza z pacjentką, w celu poznania jej oczekiwań, omówienia planu działania i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań. Miejscowe znieczulenie minimalizuje dolegliwości bólowe, czy jakikolwiek dyskomfort. Lekarz precyzyjnie wprowadza preparat za pomocą iniekcji, następnie modeluje problematyczny obszar – czynność ta ma ogromny wpływ na sukces terapii, dlatego należy oddać się w ręce naprawdę doświadczonego specjalisty. Cała procedura trwa bardzo krótko, bo 10-15 minut, pacjentka może wrócić do codziennych czynności jeszcze tego samego dnia. Zaczerwienienie i obrzęk skóry twarzy, są normalną reakcją pozabiegową, ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Efekt finalny, to jedwabiście gładka, nawilżona skóra bez zmarszczek i jakichkolwiek wgłębień. Jeśli chodzi o trwałość zabiegu, jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji kobiety, stylu życia, jaki prowadzi, wieku oraz stosowanej w domu pielęgnacji. O konieczności uzupełnieniu wypełniacza decyduje lekarz wykonujący mezoterapię, podczas kolejnej konsultacji.

Kto nie może wypełnić zmarszczek preparatem z kwasem hialuronowym?

Do głównych przeciwwskazań, uniemożliwiających poddanie się procedurze zabiegowej, należy:

  • ciąża i okres laktacji,
  • aktywne choroby nowotworowe,
  • epilepsja,
  • skłonności do występowania blizn,
  • aktywne infekcje skóry,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • przerwanie ciągłości skóry w obszarze zabiegowym,
  • uczulenie na dodatkowe składniki preparatu Neauvia.

Podsumowując, kwas hialuronowy to prawdziwe antidotum na starzejącą się skórę – ten bezpieczny i wysoce efektywny wypełniacz daje świetne rezultaty i przywraca witalność (twarz wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną).

Chcesz poznać jeszcze więcej praktycznych informacji na temat wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym Neauvia oraz poznać sekret działania innych zabiegów odmładzających? Cenne wskazówki na temat możliwości, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl

Kategorie
Uroda