Eleganckie koszule na wiele sposobów

Eleganckie koszule zazwyczaj kojarzą nam się ze sztywnym ubiorem, najczęściej widywanym w biurze. Nowoczesna moda stwarza wiele nowych możliwości. Elegancka koszula nie musi już być nudnym dress codem, a może stać się stylowym uzupełnieniem każdej stylizacji. Może nawet tego nie wiesz, ale z wykorzystaniem jednej koszuli możesz stworzyć wiele różnych stylizacji. Zwykłą koszulę można nosić do eleganckich spódnic i spodni. Będzie się ona także dobrze łączyć ze zwykłymi dżinsami lub modnymi ostatnimi czasy dżinsami typu boyfriend. Elegancka koszula wykonana z dżinsu jest modna cały czas. W połączeniu z dżinsowymi spodniami w odpowiednio dobranym kolorze stworzy tak zwany Total look.

Koszula wkładana w spódnicę lub spodnie

Elegancka koszula zapięta pod samą szyję z jednym luźnym guziczkiem to klasyczny sposób jej użytkowania. Koszula włożona w eleganckie spodnie lub spódnicę to najpopularniejszy sposób na stylizację do biura czy na oficjalne spotkanie. Jest elegancko, schludnie i klasycznie.

Koszula na luźno

Elegancka koszula luźno puszczona na zewnątrz to także bardzo klasyczny i popularny sposób jej noszenia. Taki sposób jednak nadane się najbardziej na mniej oficjalne spotkania lub na codzienne wyjścia. Koszula na zewnątrz? Luźno, stylowo i zarazem elegancko.

Koszula dla szalonych

Jest to nowoczesne spojrzenie na tradycyjny sposób noszenia koszuli. Koszulę wkłada się w spodnie lub spódnicę wyłącznie w połowie. Taki sposób można wykorzystać w outfitach codziennych, na luźne spotkania towarzyskie czy na uczelnie. W połączeniu ze skórzanymi spodniami, butami na obcasie tworzy seksowną stylizację idealną na wieczorne wyjście lub randkę.

Koszula z dekoltem

Koszula i dekolt to zdecydowanie zestawienie dla odważnych. Nowoczesne kobiety, które lubią eksperymentować ze stylem mogą pokusić się o rozpięcie koszuli aż do pępka. Oczywiście nie nosi się wyłącznie samej koszuli. Pod nią można założyć równie modny koronkowy bieliźniany top, który doda stylizacji pazura.

Koszula – sukienka

Długa elegancka koszula stwarza wiele możliwości jej noszenia. W ciepłe letnie dni można użytkować ją jako sukienkę na co dzień. W nieco chłodniejsze dni można ją zestawić z grubymi rajstopami czy legginsami. Ostatnio stworzył się także trend noszenia takiej długiej koszuli do dżinsów z rozpiętymi guzikami aż do pępka.

Koszula z węzłem

Elegancka koszula wiązana na supeł to zdecydowanie luźne i modne rozwiązanie. Jest to idealny sposób na koszulę na lato. Najlepiej łączyć ją z dżinsami lub plisowanymi spódnicami.

Kategorie
Moda i trendy