Prezent na 18 dla siostrzenicy – co spodoba się nastolatce?

Prezent urodzinowy bywa wyborem trudnym, tym bardziej dla nastolatki, która ma swój świat i niezbyt chętnie o nim mówi dorosłym ludziom. Siostra zaprosiła mnie niedawno na urodziny swojej córki, dziewczyna wchodzi w dorosłość, stwierdziłam więc, że warto kupić na tę okazję coś oryginalnego i niecodziennego, przecież to jedne z najważniejszych urodzin w naszym życiu, a z pewnością jedne z najhuczniej obchodzonych.

Pieniądze na tę okazję zawsze są dobrym prezentem, ale oprócz nich chciałam dać coś od siebie. Zobaczcie to co wybrałem oraz kilka pomysłów, które wy możecie wykorzystać.

NASZYJNIK

Aniołem moja siostrzenica raczej nie jest, bardziej typową nastolatką ze swoimi problemami i rozterkami. Agnieszka lubi rockowy styl, więc pomyślałam o naszyjniku, który pasowałby do jej stylizacji. Kupiłam wykonany ze srebra próby 925 i 930 naszyjnik z czaszką ptaka, którą uzyskano własnoręcznie metodą wosku traconego. Łańcuch rolo o prostych oczkach i splocie. Wielkość ogniw 3,3 mm, długość 50 cm. Dodatkowa zawieszka z napisem anioł. Naszyjnik kruk prezentuje się pięknie i bardzo spodobał się mojej siostrzenicy. Cena: 380 zł.

ZEGAR CZAS SIE POPRAWIĆ

Skoro obdarowywane osoby mają wejść w dorosłość, powoli powinny przestać się buntować i zacząć myśleć jak osoby dorosłe, a zawieszony na ścianie w pokoju zegar Czas się poprawić skrupulatnie by o tym im przypominał. Prezent jest zabawny. Zegar wycięto z 4 mm grubości sklejki. Cena: 80 zł.

KOLCZYKI SREBRNE OKRĄGŁE

Życie bywa gorzko-słodkie, jednak człowiek 18 letni niekoniecznie jeszcze został przez nie brutalnie doświadczony, niech więc mu będzie jak najsłodsze, a problemy go omijają, tego trzeba życzyć z całego serca, czemu nie zrobić tego w postaci kolczyków z napisem Dolce Vita. Kolczyki są okrągłe, napis oksydowany, średnica kolczyków to 10 mm, a wykończenie matowe, satynowane. Całość ręcznie wykonana ze srebra o próbie 925. Istnieje możliwość wykonania innego napisu, czyli innych życzeń. Cena: 120 zł.

BANER ŚCIENNY Z BARDZO WAŻNĄ DATĄ

Nie wiesz co kupić, możesz wybrać baner ścienny z datą urodzin jubilata. Baner zrobiono z bawełny, przyczepiono do niego napis You are perfect since…, karteczka może zawierać również inny napis, niekoniecznie w języku angielskim.
Wymiary: baner – 25 x 19 cm, zawieszka – 13 cm.
Materiały: czarny filc, jasna bawełna, sznurek oraz drewno.
Metoda produkcji: ręcznie szyty, wycięty i klejony. Lista z drewna ręcznie cięta i szlifowana.
Istnieje możliwość wykonania innego napisu oraz innego koloru napisu.
Cena: 69 zł.

Kategorie
Inne tematy