Jak zdobyć zlecenia budowlane, remontowe dla swojej firmy?

Prowadzisz firmę budowlaną lub zajmujesz się pracami remontowymi? Z całą pewnością zależy Ci więc na zdobyciu jak największej ilości zleceń. Niestety, konkurencja w tej branży jest naprawdę spora co utrudnia zdobycie nowych klientów. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby, dzięki którym możesz zdobyć nowe zlecenia. Oto one.

Nie czekaj aż cię znajdą

Jeśli zależy ci na pozyskaniu nowych klientów zadbaj o reklamę w lokalnych mediach, ulotki, dobrze przygotowaną ofertę. Nie ograniczaj się do czekania na telefony od klientów ale sam staraj się rozsyłać oferty (np. do deweloperów), zostawiaj swoje ulotki na osiedlach, na których powstaje wiele nowych domów.

Promuj się na portalach społecznościowych i zbieraj opinie

W dzisiejszych czasach internet jest miejscem, w którym poszukujemy informacji o wszystkim, również o tym, z usług jakiej firmy budowlanej skorzystać. Wykorzystaj to i bądź w nim obecny. Możliwości masz naprawdę sporo. Możesz posiadać własną stronę, która będzie twoją wizytówką, prowadzić bloga, który udowodni klientom, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie lub posiadać profile na mediach społecznościowych. Pamiętaj, aby prosić swoich dotychczasowych klientów o podzielenie się opinią na temat twoich usług. Pozytywne opinie osób i firm, które korzystały już z twoich usług pokażą potencjalnym zleceniodawcom, że jesteś osobą godną zaufania a twoja firma spełni ich oczekiwania.

Wykorzystaj serwis przetargów i zleceń

Poza portalami społecznościowymi warto wykorzystać strony bardziej specjalistyczne, nastawione na łączenie ze sobą zleceniodawców i firm budowlanych.Obecność na jednej z takich stron może znacząco zwiększyć twoje szanse na znalezienie klienta. Co więcej, nie musisz nawet za to płacić. Wystarczy, że wykorzystasz bezpłatny 20 dniowy test w serwisie przetargów i zleceń http://www.oferent.com.pl.

Jak widzisz znalezienie nowych klientów wcale nie musi być aż tak trudne. Wykorzystując możliwości jakie daje internet z pewnością nie będziesz miał problemów z pozyskiwaniem nowych zleceń.

Kategorie
Inne tematyPoradniki